Пораз Јагодине од Русије

Рукометашице Јагодине, поражене су у првом мечу другог кола Купа победника Купова на гостовању у Русији од Звезде из Звенизгорода 21:31 (7:18). Пред Јагодинкама је тежак задатак, да покушају да надокнаде велики минус наредног викенда у хали "ЈАССА" против реномираног ривала, једног од фаворита за освајање трофеја КПК.

ЗВЕЗДА-ЈАГОДИНА 31:21 (18:7)
Спортска хала у Звенигороду 200 гледалаца. Искључења Звезда 4 минута, Јагодина 6 минута. Седмерци Звезда 2/2.
ЗВЕЗДА: Пасичник 2, Гудкова, Постнова 5, Кузњецова 8, Недопенкина 2, Брановскаја 2, Калинина (15 одбрана), Вјакхирева, Корољева, Складничкова, Ускова 5, Потапенко 5, Чернова, Кавронина, Сабо, Дронина 2(2).
ЈАГОДИНА: Ушљебрка, Миладиновић, Стевановић И., Стевановић А., Гудијаби, Радојевић 3, Стефановић 1, Живковић 3, Милошевић 1,Јевтић 1,Јањић 3, Тасић, Лојпур 1, Дмитровић 8, Таталовић (13).

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 546       Danas: 153       Juče: 318
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik