news image

RUKOMETAŠICE JAGODINE PREDVODE ARKUS LIGU

JAGODINA-Rukometašice Jagodine u sredu uveče su na gostovanju u Šapcu bile su bolje od Medicinara 25:20(9:9). Igračica utakmice Nikoleta Pejović. Četvrta uzastopna pobeda Jagodinki u isto toliko kola Arkus lige za potvrdu liderskog mesta na tabeli. Posle neubedljivih 9:9 u prvom poluvremenu sa nedopustivo mnogo tehničkih greški, Jagodina je u drugom delu zaigrala očekivanu i prepoznatljivu igru te rešila utakmicu posle petnaestak minuta. Zbog grube igre domaćih, dve igračice Jagodine Simatović i Bojčić su se pridružile već povređenim Sukur, Kojčić i Nišavić. Učinak jagodinskih rukometašica je bio sledeći Petra Hlođik 9 odbrana , Đurašinović 2 , Adžić 7 golova, Mitrović 6, Gugač 3, Pejović 3, Kojičić 2, Savić 2, Radević 2.

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 474       Danas: 81       Juče: 318
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik