news image

Jagodina

Nakon iznenadnog poraza od debitanata u Super ligi, ŽORK Jagodina je pobedila izuzetno dobru ekipu Nopala iz Bačke Palanke rezultatom 28:25 (13:17). Iako je na poluvremenu rezultat bio u korist domaće ekipe, ŽORK-ice su u drugom poluvremenu dodale gas i odmah napravile seriju od 4-0 i time došle do nerešenog rezultata. Kasnije su pojačavale ritam, preciznošću u napadu i borbenošću u odbrani došle do prednosti od 3 gola i polako ali sigurno privele utakmicu kraju. Ovom utakmicom završen je jesenji deo prvenstva, a ŽORK Jagodina žavršila je na 2. poziciji. Ostaje nam samo da čestitamo rukometašicama na dobroj igri i da im poželimo sreću u drugom delu sezone.

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 4467       Danas: 120       Juče: 189
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik