news image

RUKOMETAŠICE JAGODINE U ARANĐELOVCU POBEDILE BEKAMENT

JAGODINA- Rukometašice Jagodine ostvarile su veoma značajnu pobedu u derbiju 2 kola Arkus lige u Aranđelovcu 20:28 (9:14). Igračica utakmice Dunja Radević, statistički najbolji koeficijent 15.25 imala je golman Jelena Đurašinović, odnosno 12 odbrana od 29 šuteva. Jagodinu su do pobede predvodile Aneta Adžić (3), Ivana Mitrović (6), Katarina Bojčić(4), Sara Gugač (5) i Tijana Simatović (3). Aranđelovčanke su do 15 minuta vodile i održavale rezultatsku neizvesnost, ali od 16 minuta samo jedna ekipa je bila na terenu.

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 4331       Danas: 173       Juče: 102
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik