news image

JAGODINKE PRETRPELE PRVI PORAZ U SEZONI

JAGODINA-U derbiju Arkus lige rukometašice Jagodine pretrpele su prvi poraz u 14. kolu od rukometašica iz Aranđelovca 23:25 (14:15). Ekipe su se smenjivale u vođstvu tokom utakmice, Jagodinke su sredinom drugog dela igre uspele da nadoknade +3 i u 49. minutu povedu 21:20 i to je bilo praktično sve što su prikazale. Pre i posle vođstva Jagodinke su promašile tri ,,zicera”, golmanka Simić je zaustavila šuteve sa šest metara Adžić, Ćorović i Gojković. Tako da Jagodinke imaju za čim da žale, a pravi heroj je golmanka Simić iz Aranđelovca koja je preokrenula tok utakmice. Poslednjih desetak minuta utakmice Aranđelovčanke su iskusno i na očigledan kvalitet mirno privele kraju i u svoju korist.

Jagodina – Bekament 23:25 (14:15)
Jagodina - Dvorana: Jasa. Gledalaca: 1.000. Sudije: Boričić i Marković (Beograd). Sedmerci: Jagodina 7 (7), Bekament 9 (8). Isključenja: Jagodina 10, Bekament BB 14 minuta. Semafor: 2:1 (3), 4:5 (8), 7:5 (14), 7:10 (21), 11:12 (26), 14:14 (28), 16:19 (38), 21:20 (49), 22:22 (54), 23:24 (57).
JAGODINA: Kostić (3 odbrane), Adžić 3, Ćorović 1, Majkić 1, Pejović 1, Sukur, Nišavić 2, Gugač, Radović 1, Lovrić 2, Petkovska, Janjić, Bojičić 3, Savić, Stojanović, Gojković 9 (7).
BEKAMENT: Mitrović, Radojičić 1, Preković, Stepanović 7, Stojanović, Anić, Petrović 1, Malenović, Simić (7 odbrana), Ankić, Rajović, Agatunović, Kocić 5 (2), Nićiforović, Mančić 1, Garović 10 (6).

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 4325       Danas: 167       Juče: 102
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik